Férfi OB I/B. Bajnokság
| # | Játékos | Csapat | M | Érték | /M |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dr.Ajkay-Takács Ábel | MATE | 5 | 109.5 | 21.9 |
| 2 | Dámosy Kristóf | KSI SE | 5 | 106.2 | 21.2 |
| 3 | Szabó Bence Barnabás | Oázis SC | 5 | 102 | 20.4 |
| 4 | Fiser Ákos Miklós | SOSC | 5 | 77.2 | 15.4 |
| 5 | Némethy Dániel | PannErgy-Miskolc | 5 | 75.2 | 15.1 |
| 6 | Kőszegi Gergő Ákos | PEAC | 5 | 62 | 12.4 |
| 7 | Csutorás Barna | YBL WPC | 5 | 61.8 | 12.3 |
| 8 | Rabb Benedek | KSI SE | 4 | 61.2 | 15.3 |
| 9 | Makarenko Balázs | Hagentaler-Avus | 4 | 59.2 | 14.8 |
| 10 | Makány Lóránt | ELTE-BEAC | 4 | 57.8 | 14.4 |
| 11 | Kedves Benedek Tamás | ELTE-BEAC | 4 | 51.5 | 12.9 |
| 12 | Kováts Marcell | FVSE | 5 | 51.5 | 10.3 |
| 13 | Török Vince Ádám | SOSC | 4 | 47.2 | 11.8 |
| 14 | Turán András János | KSI SE | 5 | 45 | 9.0 |
| 15 | Borbíró Tamás Márk | PannErgy-Miskolc | 5 | 43 | 8.6 |
| 16 | Szatmári Kristóf József | MATE | 5 | 43 | 8.6 |
| 17 | Koroknai Bence János | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 42.8 | 8.6 |
| 18 | Vojnisek Péter | KSI SE | 4 | 42 | 10.5 |
| 19 | Herczeg Gergő Gábor | ELTE-BEAC | 5 | 41.8 | 8.3 |
| 20 | Karsai Kristóf | YBL WPC | 3 | 41.2 | 13.8 |
| 21 | Farkas Bence | ASI | 4 | 41 | 10.2 |
| 22 | Kis Ferenc Ágoston | PannErgy-Miskolc | 5 | 40.8 | 8.2 |
| 23 | Krizsai Bence | Eszterházy SC | 4 | 39.5 | 9.9 |
| 24 | Skoflek Patrik | KSI SE | 5 | 39.5 | 7.9 |
| 25 | Kondor Zétény | SOSC | 4 | 38 | 9.5 |
| 26 | Hok Benedek Máté | Eszterházy SC | 5 | 37.5 | 7.5 |
| 27 | Szaló Tamás Botond | Oázis SC | 5 | 37.5 | 7.5 |
| 28 | Takács Gellért | Oázis SC | 4 | 37.2 | 9.3 |
| 29 | Hargitai Barnabás | MATE | 5 | 37 | 7.4 |
| 30 | Egressy Mátyás | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 35.8 | 8.9 |
| 31 | Drégely Olivér | PEAC | 5 | 35.8 | 7.2 |
| 32 | Kondor Zalán | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 35.2 | 7.0 |
| 33 | Jakabos Máté | TVSE | 4 | 35 | 8.8 |
| 34 | Pápai Márton | PVSK | 3 | 34.8 | 11.6 |
| 35 | Hárai Balázs | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 34.8 | 8.7 |
| 36 | Tátrai Tamás Roland | PVSK | 3 | 33.8 | 11.2 |
| 37 | Goschi Ádám Áron | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 33.8 | 6.8 |
| 38 | Matesz András | YBL WPC | 5 | 33 | 6.6 |
| 39 | Orbán Bence | YBL WPC | 5 | 33 | 6.6 |
| 40 | Somlai Tamás | ASI | 2 | 32.5 | - |
| 41 | Bartusz Dániel | Eszterházy SC | 4 | 32.5 | 8.1 |
| 42 | Szabó II. András | ELTE-BEAC | 4 | 32.5 | 8.1 |
| 43 | Bukta Milán | Eszterházy SC | 5 | 32.5 | 6.5 |
| 44 | Bede Marcell | PVSK | 4 | 32.2 | 8.1 |
| 45 | Simon Sebestyén Gergely | PVSK | 4 | 32 | 8.0 |
| 46 | Fekete Bálint | Oázis SC | 5 | 31.5 | 6.3 |
| 47 | Mitrovic Branislav | YBL WPC | 2 | 31.2 | - |
| 48 | Schatz László Ádám | TVSE | 4 | 30.2 | 7.6 |
| 49 | Haupert Kristóf | ASI | 5 | 30 | 6.0 |
| 50 | Illés Huba | SOSC | 5 | 29.5 | 5.9 |
| 51 | Farkas Zalán | PannErgy-Miskolc | 5 | 29.2 | 5.8 |
| 52 | Fejős Róbert | KSI SE | 2 | 27.5 | - |
| 53 | Szőke Benedek Péter | ELTE-BEAC | 5 | 27.5 | 5.5 |
| 54 | Nagy Kálmán | Eszterházy SC | 2 | 27 | - |
| 55 | Fedac Dominic Zsolt | PannErgy-Miskolc | 5 | 26 | 5.2 |
| 56 | Szabó Bence | PVSK | 3 | 25 | 8.3 |
| 57 | Hataier Ádám | TVSE | 3 | 24.2 | 8.1 |
| 58 | Török Bertalan | PEAC | 4 | 24 | 6.0 |
| 59 | Fülöp Domonkos Benedek | FVSE | 4 | 23.5 | 5.9 |
| 60 | Horváth Richárd | Hagentaler-Avus | 5 | 23.5 | 4.7 |
| 61 | Czibók Belián | FVSE | 5 | 23.2 | 4.7 |
| 62 | Sipos Balázs | PVSK | 4 | 23 | 5.8 |
| 63 | Víg Levente | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 23 | 5.8 |
| 64 | Juhász Samu | PEAC | 5 | 23 | 4.6 |
| 65 | Szöllősi Nándor | FVSE | 5 | 22 | 4.4 |
| 66 | Kerényi Csanád | SOSC | 5 | 21.5 | 4.3 |
| 67 | Bukta Szilárd Ákos | MATE | 5 | 21 | 4.2 |
| 68 | Regős Vince Áron | MATE | 5 | 20.8 | 4.2 |
| 69 | Csepeli Péter | YBL WPC | 5 | 20.2 | 4.0 |
| 70 | Gombos Ádám | TVSE | 3 | 20 | 6.7 |
| 71 | Galambos Gergely Alex | Hagentaler-Avus | 3 | 19.8 | 6.6 |
| 72 | Kovács Mátyás | KSI SE | 5 | 19.8 | 4.0 |
| 73 | Vad Levente | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 2 | 19 | - |
| 74 | Irmes Márton | KSI SE | 4 | 18.5 | 4.6 |
| 75 | Szatmáry Márton | KSI SE | 4 | 18.5 | 4.6 |
| 76 | Pető Ádám | PVSK | 4 | 18.2 | 4.6 |
| 77 | Stogicza Levente | SOSC | 2 | 18 | - |
| 78 | Mezei Tamás | KSI SE | 3 | 17.5 | 5.8 |
| 79 | Kurucz Lázár | KSI SE | 4 | 17 | 4.2 |
| 80 | Lakatos Máté | ELTE-BEAC | 5 | 16 | 3.2 |
| 81 | Pellei Frank | MATE | 5 | 15.8 | 3.1 |
| 82 | Lalia Brúnó Botond | Ceglédi VSE | 5 | 15.2 | 3.0 |
| 83 | Várnagy Petúr | TVSE | 4 | 15 | 3.8 |
| 84 | Forján András Levente | FVSE | 5 | 15 | 3.0 |
| 85 | Nagy Gergő Márk | PEAC | 5 | 15 | 3.0 |
| 86 | Bárd Ádám | PVSK | 3 | 14.8 | 4.9 |
| 87 | Horváth Attila | ELTE-BEAC | 3 | 14 | 4.7 |
| 88 | Füzesi Zalán | YBL WPC | 4 | 13.8 | 3.4 |
| 89 | Petik Hunor Attila | SOSC | 5 | 13.8 | 2.8 |
| 90 | Reményi Roland Áron | Ceglédi VSE | 5 | 13.5 | 2.7 |
| 91 | Varju Kenéz | Eszterházy SC | 5 | 13.5 | 2.7 |
| 92 | Bereczki Erik Norbert | SOSC | 3 | 13.2 | 4.4 |
| 93 | Makrai Kornél | Hagentaler-Avus | 5 | 13 | 2.6 |
| 94 | Maschl Richárd | SOSC | 1 | 12.8 | - |
| 95 | Petrik Olivér Erik | ASI | 3 | 12.8 | 4.2 |
| 96 | Németh Csongor | PEAC | 4 | 12.8 | 3.2 |
| 97 | Cseh Alex | MATE | 5 | 12.5 | 2.5 |
| 98 | Vincze Márk | ASI | 2 | 12.2 | - |
| 99 | Varga Martin | PEAC | 4 | 12 | 3.0 |
| 100 | Losó Zsombor | FVSE | 5 | 11.8 | 2.4 |
| 101 | Kubicza Ádám | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 11.5 | 2.3 |
| 102 | Jakab Levente | Oázis SC | 4 | 11.2 | 2.8 |
| 103 | Rajna Péter | SOSC | 2 | 11 | - |
| 104 | Baj Marcell | PVSK | 4 | 11 | 2.8 |
| 105 | Szilágyi Ádám | ASI | 3 | 10.8 | 3.6 |
| 106 | Böröczky Bence | YBL WPC | 5 | 10.8 | 2.1 |
| 107 | Krasznai Máté | MATE | 2 | 10.5 | - |
| 108 | Lengyel Bálint | Oázis SC | 5 | 10.5 | 2.1 |
| 109 | Hörömpő Botond | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 3 | 10.2 | 3.4 |
| 110 | Borsos Bence | PannErgy-Miskolc | 5 | 10.2 | 2.0 |
| 111 | Cséplő Tamás | YBL WPC | 4 | 10 | 2.5 |
| 112 | Rázga Csaba | SOSC | 5 | 10 | 2.0 |
| 113 | Dobszai Bendegúz | PannErgy-Miskolc | 3 | 9.8 | 3.2 |
| 114 | Palatinus Erik | PEAC | 3 | 9.2 | 3.1 |
| 115 | Gujka Dominik | Ceglédi VSE | 5 | 9.2 | 1.9 |
| 116 | Takata Mitsuru | PannErgy-Miskolc | 1 | 9 | - |
| 117 | Balogh Mátyás István | Ceglédi VSE | 4 | 9 | 2.2 |
| 118 | Doma Máté | PVSK | 4 | 9 | 2.2 |
| 119 | Volnhofer Valér | PVSK | 4 | 9 | 2.2 |
| 120 | Endrédi Máté | MATE | 5 | 8.8 | 1.8 |
| 121 | Kárász Buda | FVSE | 5 | 8.8 | 1.8 |
| 122 | Mundtner Zétény | SOSC | 3 | 8.5 | 2.8 |
| 123 | Csutorás Bence | YBL WPC | 4 | 8.5 | 2.1 |
| 124 | Vaskó Ábel Milán | FVSE | 4 | 8 | 2.0 |
| 125 | Kovács Zoltán Ákos | Eszterházy SC | 4 | 7.8 | 1.9 |
| 126 | Märcz Patrik Szabolcs | PEAC | 4 | 7.8 | 1.9 |
| 127 | Banai Máté | Ceglédi VSE | 3 | 7.5 | 2.5 |
| 128 | Bene Gábor Vince | MATE | 1 | 7.2 | - |
| 129 | Albert Barnabás | Eszterházy SC | 5 | 7.2 | 1.4 |
| 130 | Parádi Zalán | FVSE | 5 | 7.2 | 1.4 |
| 131 | Párkányi Botond Béla | SOSC | 1 | 7 | - |
| 132 | Szilágyi Attila | ASI | 1 | 7 | - |
| 133 | Stotz Botond | SOSC | 4 | 7 | 1.8 |
| 134 | Németh Bódog Péter | Hagentaler-Avus | 5 | 7 | 1.4 |
| 135 | Fain László Bence | Oázis SC | 5 | 6.5 | 1.3 |
| 136 | Mikes Balázs | SOSC | 2 | 6 | - |
| 137 | Tóth Gili Tamás | MATE | 4 | 6 | 1.5 |
| 138 | Végső Balázs | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 6 | 1.2 |
| 139 | Rácz Domonkos | KSI SE | 2 | 5.5 | - |
| 140 | Szabó Dániel | YBL WPC | 3 | 5.5 | 1.8 |
| 141 | Fabinyi Huba | SOSC | 1 | 5.2 | - |
| 142 | Polovic Krisztián | ASI | 2 | 5.2 | - |
| 143 | Farsang Aurél István | ELTE-BEAC | 2 | 5 | - |
| 144 | Seres János | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 2 | 5 | - |
| 145 | Csáki Botond | ASI | 4 | 5 | 1.2 |
| 146 | Hajmási András | Hagentaler-Avus | 2 | 4.8 | - |
| 147 | Szabó Márk | Eszterházy SC | 3 | 4.8 | 1.6 |
| 148 | Vincze Norbert | ELTE-BEAC | 4 | 4.8 | 1.2 |
| 149 | Delanoue Jean-Jacques Charles | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 4.8 | 0.9 |
| 150 | Farkas Benedek István | Hagentaler-Avus | 5 | 4.8 | 0.9 |
| 151 | Nemeskéri-Kutlán Márton | YBL WPC | 1 | 4.5 | - |
| 152 | Tidrenczel Olivér Zsolt | KSI SE | 1 | 4.5 | - |
| 153 | Borosi Ádám | Oázis SC | 5 | 4.5 | 0.9 |
| 154 | Galambos Bence | PEAC | 3 | 4.2 | 1.4 |
| 155 | Tóth Benedek Kálmán | Eszterházy SC | 5 | 4.2 | 0.8 |
| 156 | Kósi-Kelly Dominic Liam | KSI SE | 5 | 4 | 0.8 |
| 157 | Szűcs Huba Magor | Eszterházy SC | 5 | 4 | 0.8 |
| 158 | Tyukodi Barnabás | KSI SE | 2 | 3.8 | - |
| 159 | Mészáros Bálint Tibor | PVSK | 3 | 3.8 | 1.2 |
| 160 | Szabó Róbert | Ceglédi VSE | 5 | 3.8 | 0.8 |
| 161 | Dr. Csaba Márton | Hagentaler-Avus | 1 | 3.5 | - |
| 162 | Héder Márton | YBL WPC | 1 | 3.5 | - |
| 163 | Pulai Levente | ASI | 4 | 3.5 | 0.9 |
| 164 | Szirovicza Ruben | Oázis SC | 4 | 3.5 | 0.9 |
| 165 | Kelemen Csanád | FVSE | 5 | 3.5 | 0.7 |
| 166 | Heródek László Milán | YBL WPC | 1 | 3 | - |
| 167 | Vogronics Zalán | KSI SE | 2 | 3 | - |
| 168 | Békési Bulcsú | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 3 | 0.6 |
| 169 | Sági Benjámin | Hagentaler-Avus | 1 | 2.5 | - |
| 170 | Tuma Tamás Béla | Eszterházy SC | 3 | 2.5 | 0.8 |
| 171 | Fábián Bence Martin | YBL WPC | 4 | 2.5 | 0.6 |
| 172 | Jámbor László Bendegúz | PEAC | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 173 | Rusai Szabolcs | PEAC | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 174 | Kovács Bence | MATE | 3 | 2.2 | 0.8 |
| 175 | Cenadan Márk Krisztián | KSI SE | 3 | 2 | 0.7 |
| 176 | Csobán Gergely | TVSE | 3 | 2 | 0.7 |
| 177 | Fenech Thomas | PannErgy-Miskolc | 3 | 2 | 0.7 |
| 178 | Kasza-Kovács Péter | SOSC | 3 | 2 | 0.7 |
| 179 | Pápai Dávid | FVSE | 2 | 1.8 | - |
| 180 | Jámbor Soma | PEAC | 3 | 1.8 | 0.6 |
| 181 | Bakulya Ádám Róbert | MATE | 1 | 1.5 | - |
| 182 | Szomolánkai Dániel | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 1 | 1.5 | - |
| 183 | Vincze Zalán | Ceglédi VSE | 1 | 1.5 | - |
| 184 | Vitéz Levente Dániel | MATE | 1 | 1.5 | - |
| 185 | Szalai Balázs | Hagentaler-Avus | 2 | 1.5 | - |
| 186 | Hataier Márk | TVSE | 3 | 1.5 | 0.5 |
| 187 | Hugyi Zalán Bálint | Ceglédi VSE | 4 | 1.5 | 0.4 |
| 188 | Bojer Ádám | Ceglédi VSE | 5 | 1.5 | 0.3 |
| 189 | Kiss Kristóf | PannErgy-Miskolc | 5 | 1.5 | 0.3 |
| 190 | Németh Balázs | ELTE-BEAC | 2 | 1.2 | - |
| 191 | Berezvai Ádám | SOSC | 2 | 1 | - |
| 192 | Teller Lőrinc Péter | Oázis SC | 3 | 1 | 0.3 |
| 193 | Siptár András | MATE | 4 | 1 | 0.2 |
| 194 | Arató Bercel | PVSK | 1 | 0.8 | - |
| 195 | Németh Mór | PannErgy-Miskolc | 1 | 0.8 | - |
| 196 | Szabó Vince | TVSE | 1 | 0.8 | - |
| 197 | Fazekas Donát | MATE | 2 | 0.8 | - |
| 198 | Spitzer Vendel | Hagentaler-Avus | 3 | 0.8 | 0.2 |
| 199 | Kun Gergő | MATE | 1 | 0.5 | - |
| 200 | Szőke Márton | MATE | 3 | 0.5 | 0.2 |
| 201 | Fodor Dávid | Eszterházy SC | 1 | 0.2 | - |
| 202 | Csányi Erik Richárd | MATE | 2 | 0.2 | - |
| 203 | Kisteleki Máté | TVSE | 1 | -0.5 | - |
| 204 | Réthi Bence Albert | Ceglédi VSE | 2 | -0.5 | - |
| 205 | Berta Zalán | PannErgy-Miskolc | 1 | -1 | - |
| 206 | Horváth-Bodzai Soma Vajk | Oázis SC | 1 | -1 | - |
| 207 | Kolozsi Zalán Dániel | Oázis SC | 2 | -1 | - |
| 208 | Ladányi Ákos Zsolt | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | -1.2 | -0.2 |
| 209 | Dinnyés Benedek Zétény | Hagentaler-Avus | 1 | -1.5 | - |
| 210 | Sándor Balázs György | ELTE-BEAC | 1 | -1.5 | - |
| 211 | Hajdú Nimród Erik | Ceglédi VSE | 2 | -1.5 | - |
| 212 | Wágner Alex Gábor | ASI | 2 | -1.5 | - |
| 213 | Niklász Ádám Károly | YBL WPC | 3 | -1.5 | -0.5 |
| 214 | Mihálszky Dávid | Oázis SC | 1 | -1.8 | - |
| 215 | Széphalmi Iván | ELTE-BEAC | 4 | -1.8 | -0.4 |
| 216 | Nagy Levente | Hagentaler-Avus | 5 | -1.8 | -0.3 |
| 217 | Mikita Mátyás | PannErgy-Miskolc | 2 | -2 | - |
| 218 | Gárdai Kristóf János | YBL WPC | 3 | -2 | -0.7 |
| 219 | Berezvai Attila Ferenc | SOSC | 5 | -2 | -0.4 |
| 220 | Ehrlich Rezső | Ceglédi VSE | 1 | -2.2 | - |
| 221 | Tóth-Márkus András | Hagentaler-Avus | 1 | -2.2 | - |
| 222 | Terenyei Edmond | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 2 | -2.2 | - |
| 223 | Buzás Gábor István | ELTE-BEAC | 2 | -2.5 | - |
| 224 | Bakos Botond | FVSE | 5 | -2.5 | -0.5 |
| 225 | Gidófalvy Elemér | ELTE-BEAC | 5 | -2.5 | -0.5 |
| 226 | Magyar Bence Ábel | ELTE-BEAC | 5 | -2.5 | -0.5 |
| 227 | Sziráki Dávid | Ceglédi VSE | 5 | -2.5 | -0.5 |
| 228 | Bodnár Gergely | TVSE | 3 | -2.8 | -0.9 |
| 229 | Éder Barnabás | KSI SE | 1 | -3 | - |
| 230 | Sárándi Botond | YBL WPC | 2 | -3 | - |
| 231 | Veit Márton | PVSK | 3 | -3 | -1.0 |
| 232 | Babó Marcell | ASI | 2 | -3.2 | - |
| 233 | Várnagy Miksa | TVSE | 4 | -3.2 | -0.8 |
| 234 | Kun-Gerendás Barnabás | ASI | 2 | -3.5 | - |
| 235 | Orbán Álmos | Hagentaler-Avus | 2 | -3.5 | - |
| 236 | Rajna János | ELTE-BEAC | 2 | -3.5 | - |
| 237 | Jászai Balázs György | FVSE | 3 | -3.5 | -1.2 |
| 238 | Bárd András | PVSK | 4 | -3.5 | -0.9 |
| 239 | Pálfi-Kovács Márk | KSI SE | 1 | -3.8 | - |
| 240 | Schlapp-Molnár Milán | SOSC | 2 | -3.8 | - |
| 241 | Radics Milán Máté | PEAC | 1 | -4 | - |
| 242 | Żabski Jan Sebastian | FVSE | 2 | -4 | - |
| 243 | Varga Kean William | ELTE-BEAC | 3 | -4.2 | -1.4 |
| 244 | Stark Levente Bence | PannErgy-Miskolc | 4 | -4.2 | -1.1 |
| 245 | Vadas Dániel | SOSC | 4 | -4.2 | -1.1 |
| 246 | Holl Balázs | PVSK | 1 | -4.5 | - |
| 247 | Kalácska Barnabás | YBL WPC | 1 | -4.5 | - |
| 248 | Juhász Máté | MATE | 2 | -4.5 | - |
| 249 | Radóczi János Barnabás | ASI | 2 | -4.5 | - |
| 250 | Mókus Bálint | ASI | 4 | -4.5 | -1.1 |
| 251 | Szakály Máté | Oázis SC | 5 | -4.5 | -0.9 |
| 252 | Krizsai Ádám | Eszterházy SC | 3 | -5 | -1.7 |
| 253 | Ivánka Benjámin | Oázis SC | 4 | -5.2 | -1.3 |
| 254 | Vámosi Vilmos | Hagentaler-Avus | 1 | -5.5 | - |
| 255 | Gellény Zétény Benjámin | Eszterházy SC | 4 | -5.5 | -1.4 |
| 256 | Kecskeméti Koppány | ELTE-BEAC | 5 | -6 | -1.2 |
| 257 | Sásdi Noel | Hagentaler-Avus | 5 | -6.2 | -1.2 |
| 258 | Gelencsér Ádám | Oázis SC | 2 | -6.5 | - |
| 259 | Vincze Szabolcs | ASI | 1 | -7 | - |
| 260 | N. Horváth Zsigmond | PEAC | 4 | -7 | -1.8 |
| 261 | Lugosi Ádám | Ceglédi VSE | 5 | -7 | -1.4 |
| 262 | Spitzer Valter Gábor | Hagentaler-Avus | 3 | -7.2 | -2.4 |
| 263 | Csufor Ádám | Eszterházy SC | 2 | -8.5 | - |
| 264 | Mózsa André Olivér | ASI | 3 | -8.5 | -2.8 |
| 265 | Szabó Domonkos Csaba | ASI | 5 | -8.5 | -1.7 |
| 266 | Németh Bors | PannErgy-Miskolc | 4 | -8.8 | -2.2 |
| 267 | Orbán Bertalan | TVSE | 2 | -9 | - |
| 268 | Komáromi Zsolt | TVSE | 3 | -9 | -3.0 |
| 269 | Urbán Márk | PannErgy-Miskolc | 5 | -9 | -1.8 |
| 270 | Leé Benedek | Ceglédi VSE | 5 | -9.5 | -1.9 |
| 271 | Rápolthy Máté | YBL WPC | 3 | -10.2 | -3.4 |
| 272 | Dávid Noel | Eszterházy SC | 3 | -10.5 | -3.5 |
| 273 | Gellén Szilárd | ASI | 4 | -10.8 | -2.7 |
| 274 | Szilágyi Ábel | PEAC | 5 | -10.8 | -2.1 |
| 275 | Magos Máté | Hagentaler-Avus | 2 | -11.2 | - |
| 276 | Németh Miklós | TVSE | 4 | -11.2 | -2.8 |
| 277 | Ofella Ádám Adrián | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | -11.2 | -2.2 |
| 278 | Di Croce Dávid Mattia | FVSE | 4 | -11.5 | -2.9 |
| 279 | Németh Mátyás | TVSE | 2 | -12.5 | - |
| 280 | Czirok Márton | KSI SE | 5 | -12.8 | -2.5 |
| 281 | Nyerges Dániel | Ceglédi VSE | 4 | -13 | -3.2 |
| 282 | Jenei Dániel | Hagentaler-Avus | 4 | -13.2 | -3.3 |
| 283 | Horváth Boldizsár | Hagentaler-Avus | 5 | -14.2 | -2.9 |
| 284 | Molnár Áron | FVSE | 3 | -15 | -5.0 |
| 285 | Hajdú Kornél Zalán | Ceglédi VSE | 4 | -16.2 | -4.1 |
| 286 | Vajda László Xavér | TVSE | 4 | -17 | -4.2 |
| 287 | Domokos Dániel | Eszterházy SC | 3 | -17.2 | -5.8 |
| 288 | Horváth Máté | TVSE | 3 | -18 | -6.0 |
| 289 | Deák Gergő | ASI | 4 | -21.2 | -5.3 |
| 290 | Baricska Márk | PannErgy-Miskolc | 5 | -31.2 | -6.2 |