Játékvezetők

a 2026/27-es idény országos versenyei · névsorban, rangsor nélkül ⓘ

Kiállítások: megfigyelt és várt ⓘ

0,50,7511,251,50100200300400500600Várt kiállítások számaÁdám Frank, 20 meccs, megfigyelt/várt = 1,07Balogh Zoltán, 21 meccs, megfigyelt/várt = 1,18Bartus Tamás, 10 meccs, megfigyelt/várt = 1,12Bereczki Miklós, 23 meccs, megfigyelt/várt = 1,03Biró Viktor, 16 meccs, megfigyelt/várt = 1,09Bors Dorottya, 16 meccs, megfigyelt/várt = 0,84Bölcskei Attila, 7 meccs, megfigyelt/várt = 0,85Burda Linett, 6 meccs, megfigyelt/várt = 1,01Csanádi Zsolt Dániel, 28 meccs, megfigyelt/várt = 0,89Csányi Erik Richard, 12 meccs, megfigyelt/várt = 0,92Csányi Márk, 7 meccs, megfigyelt/várt = 1,07Császár Attila, 7 meccs, megfigyelt/várt = 0,60Csutorás Barna, 10 meccs, megfigyelt/várt = 0,81Czirbus Olivér, 14 meccs, megfigyelt/várt = 1,00Debreceni Nóra, 8 meccs, megfigyelt/várt = 0,93Donauer Márk dr., 15 meccs, megfigyelt/várt = 1,08Duray András, 9 meccs, megfigyelt/várt = 1,10Ercse Norbert, 25 meccs, megfigyelt/várt = 0,97Fábián Gergely, 14 meccs, megfigyelt/várt = 1,05Fábry József, 18 meccs, megfigyelt/várt = 1,05Fejős Róbert, 12 meccs, megfigyelt/várt = 0,99Győri Attila, 7 meccs, megfigyelt/várt = 0,82Homonnai Dániel, 15 meccs, megfigyelt/várt = 1,14Irmes Máté Benedek, 12 meccs, megfigyelt/várt = 1,01Juhász Tibor, 14 meccs, megfigyelt/várt = 1,25Kádár József ifj., 6 meccs, megfigyelt/várt = 1,09Kendeházi Máté, 26 meccs, megfigyelt/várt = 1,01ifj. Kenéz György, 23 meccs, megfigyelt/várt = 0,97Kevi Tamás, 25 meccs, megfigyelt/várt = 0,96Kollár György, 19 meccs, megfigyelt/várt = 0,88Kovács Cs. Tamás, 17 meccs, megfigyelt/várt = 1,02Kovács István Gergely, 12 meccs, megfigyelt/várt = 0,98Kovács Soma, 25 meccs, megfigyelt/várt = 0,98Kökény Bence, 5 meccs, megfigyelt/várt = 1,15Kun György, 12 meccs, megfigyelt/várt = 0,83Lénárt György, 6 meccs, megfigyelt/várt = 1,09Madarasi Gyula, 7 meccs, megfigyelt/várt = 1,10Márkus Csongor, 9 meccs, megfigyelt/várt = 1,18Mavolo Áron, 13 meccs, megfigyelt/várt = 0,98Mercz Ádám Zoltán, 6 meccs, megfigyelt/várt = 1,14Némethy Richárd, 9 meccs, megfigyelt/várt = 0,77Perédi Péter, 8 meccs, megfigyelt/várt = 0,95Petik András, 25 meccs, megfigyelt/várt = 0,92Pintér János, 23 meccs, megfigyelt/várt = 0,95Rózsavölgyi Dániel, 17 meccs, megfigyelt/várt = 0,98Rubos Károly, 14 meccs, megfigyelt/várt = 1,08Sajben Nikolett, 11 meccs, megfigyelt/várt = 0,97Sándor Balázs György, 27 meccs, megfigyelt/várt = 1,06Sándor Péter, 7 meccs, megfigyelt/várt = 1,08Schatz László Ádám, 9 meccs, megfigyelt/várt = 0,92Sikter Richárd, 14 meccs, megfigyelt/várt = 1,14Szabó Nándor, 5 meccs, megfigyelt/várt = 0,72Szentkereszti Gabriella, 5 meccs, megfigyelt/várt = 0,97Tordai Gábor, 28 meccs, megfigyelt/várt = 0,93Tóth Koppány, 27 meccs, megfigyelt/várt = 1,08Varga Csenge, 14 meccs, megfigyelt/várt = 0,81Varga Márk, 29 meccs, megfigyelt/várt = 1,05Veilandics Zoltán, 8 meccs, megfigyelt/várt = 0,82Weszelovszky László, 14 meccs, megfigyelt/várt = 0,89

Függőleges tengely: megfigyelt kiállítások osztva a várttal. Minden pont egy játékvezető (legalább 5 meccs), a pontra kattintva a profilja nyílik. 95%-os határ 99,8%-os határ

A tölcsér a nyers arányt mutatja: azt, hogy a játékvezető meccsein hányszor annyi kiállítás volt, mint amennyi a két csapat szokásos szintjéből várható. A határok a mintával szűkülnek, és a kiállítások meccsen belüli együttmozgása miatt túlszórás-korrekcióval készülnek (tényező: 1,63) ⓘ. A profil ezzel szemben a zsugorított becslést mutatja, amely a kis mintájú értéket a verseny átlaga felé húzza.

Ebben az adatkörben a tölcséren 59 játékvezető szerepel, közülük 9 esik a 95%-os határokon kívül. Ha minden játékvezető pusztán a véletlen szerint ingadozna, a 95%-os határ miatt nagyjából 3 esne kívül. A profilokon 0 játékvezetőnél zárja ki a 90%-os sáv az 1-et, vagyis egyiküknél sem elég erős az eltérés.

A két kép nem mond ellent egymásnak. A tölcsér sok játékvezetőt vizsgál egyszerre, és ennyi vizsgálat közt néhány a véletlentől is a határon kívülre kerül, ezért a kívül eső pont még nem bizonyíték. A zsugorítás ugyanezt a körültekintést építi be a becslésbe: a játékvezető értéke csak annyira távolodhat el a verseny átlagától, amennyire a meccsei ezt a többi játékvezető szórásához képest alátámasztják, így a kívül eső pont becslése jellemzően közelebb kerül az 1-hez, és a sávja újra tartalmazza.

Játékvezetők névsorban

NévMeccsKiállítás ⓘÖtméteres ⓘ
Ádám Frank 20 a vártnál 3%-kal több-4% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal több-9% … +17%nem tér el kimutathatóan
Balog Jázmin 2 kevés meccskevés meccs
Balogh Zoltán 21 a vártnál 6%-kal több-1% … +14%nem tér el kimutathatóan a várttal egyező-12% … +12%nem tér el kimutathatóan
Bartus Tamás 10 a vártnál 3%-kal több-5% … +11%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-18% … +9%nem tér el kimutathatóan
Bereczki Miklós 23 a vártnál 1%-kal több-5% … +8%nem tér el kimutathatóan a vártnál 3%-kal több-9% … +16%nem tér el kimutathatóan
Biró Viktor 16 a vártnál 3%-kal több-5% … +11%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal kevesebb-17% … +9%nem tér el kimutathatóan
Bodócsi Ármin 2 kevés meccskevés meccs
Bors Dorottya 16 a vártnál 5%-kal kevesebb-12% … +2%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-17% … +9%nem tér el kimutathatóan
Bölcskei Attila 7 a vártnál 2%-kal kevesebb-10% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-19% … +9%nem tér el kimutathatóan
Burda Linett 6 a várttal egyező-8% … +9%nem tér el kimutathatóan a várttal egyező-14% … +15%nem tér el kimutathatóan
Csanádi Zsolt Dániel 28 a vártnál 5%-kal kevesebb-12% … +1%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-16% … +7%nem tér el kimutathatóan
Csányi Erik Richard 12 a vártnál 2%-kal kevesebb-10% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal több-9% … +18%nem tér el kimutathatóan
Csányi Márk 7 a vártnál 1%-kal több-7% … +9%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-20% … +8%nem tér el kimutathatóan
Császár Attila 7 a vártnál 5%-kal kevesebb-13% … +3%nem tér el kimutathatóan a várttal egyező-14% … +15%nem tér el kimutathatóan
Csutorás Barna 10 a vártnál 4%-kal kevesebb-12% … +4%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal több-10% … +18%nem tér el kimutathatóan
Csutorás Bence 4 kevés meccskevés meccs
Czirbus Olivér 14 a várttal egyező-8% … +8%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal több-11% … +16%nem tér el kimutathatóan
Debreceni Nóra 8 a vártnál 1%-kal kevesebb-9% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 7%-kal kevesebb-20% … +7%nem tér el kimutathatóan
Donauer Márk dr. 15 a vártnál 3%-kal több-5% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 7%-kal több-6% … +21%nem tér el kimutathatóan
Duray András 9 a vártnál 2%-kal több-6% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-16% … +12%nem tér el kimutathatóan
Ercse Norbert 25 a vártnál 1%-kal kevesebb-8% … +5%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal kevesebb-15% … +8%nem tér el kimutathatóan
Fábián Gergely 14 a vártnál 1%-kal több-6% … +9%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-18% … +7%nem tér el kimutathatóan
Fábry József 18 a vártnál 2%-kal több-6% … +9%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-18% … +7%nem tér el kimutathatóan
Fejős Róbert 12 a várttal egyező-8% … +8%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-19% … +7%nem tér el kimutathatóan
Guth Daniella Julianna 2 kevés meccskevés meccs
Győri Attila 7 a vártnál 2%-kal kevesebb-11% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-15% … +13%nem tér el kimutathatóan
Hegedűs Zerind 2 kevés meccskevés meccs
Homonnai Dániel 15 a vártnál 4%-kal több-3% … +12%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-18% … +8%nem tér el kimutathatóan
Irmes Máté Benedek 12 a várttal egyező-8% … +8%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-15% … +11%nem tér el kimutathatóan
Juhász Tibor 14 a vártnál 7%-kal több-1% … +15%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal kevesebb-19% … +7%nem tér el kimutathatóan
Kádár József ifj. 6 a vártnál 1%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-16% … +13%nem tér el kimutathatóan
Kendeházi Máté 26 a vártnál 1%-kal több-6% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-16% … +6%nem tér el kimutathatóan
ifj. Kenéz György 23 a vártnál 1%-kal kevesebb-8% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal több-7% … +18%nem tér el kimutathatóan
Kevi Tamás 25 a vártnál 2%-kal kevesebb-8% … +5%nem tér el kimutathatóan a vártnál 1%-kal kevesebb-12% … +11%nem tér el kimutathatóan
Klinga Benjámin 2 kevés meccskevés meccs
Kollár György 19 a vártnál 5%-kal kevesebb-12% … +2%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal több-10% … +15%nem tér el kimutathatóan
Kollarics Gábor 4 kevés meccskevés meccs
Komorócki Máté Tamás 4 kevés meccskevés meccs
Kovács Cs. Tamás 17 a vártnál 1%-kal több-6% … +8%nem tér el kimutathatóan a várttal egyező-12% … +14%nem tér el kimutathatóan
Kovács István Gergely 12 a várttal egyező-8% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal több-8% … +20%nem tér el kimutathatóan
Kovács Soma 25 a vártnál 1%-kal kevesebb-7% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 10%-kal kevesebb-21% … +1%nem tér el kimutathatóan
Kökény Bence 5 a vártnál 2%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 3%-kal kevesebb-17% … +12%nem tér el kimutathatóan
Körösfőy László 4 kevés meccskevés meccs
Kővári Zoltán 2 kevés meccskevés meccs
Kun György 12 a vártnál 6%-kal kevesebb-13% … +2%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-15% … +12%nem tér el kimutathatóan
Kuncz László ifj. 2 kevés meccskevés meccs
Lénárt György 6 a vártnál 1%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a várttal egyező-14% … +15%nem tér el kimutathatóan
Madarasi Gyula 7 a vártnál 2%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 7%-kal több-7% … +23%nem tér el kimutathatóan
Márkus Csongor 9 a vártnál 3%-kal több-5% … +11%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-16% … +12%nem tér el kimutathatóan
Mavolo Áron 13 a várttal egyező-8% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 11%-kal több-3% … +26%nem tér el kimutathatóan
Mercz Ádám Zoltán 6 a vártnál 2%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 8%-kal több-7% … +24%nem tér el kimutathatóan
Mihály Máté 3 kevés meccskevés meccs
Mikesy Árpád 2 kevés meccskevés meccs
Némethy Richárd 9 a vártnál 5%-kal kevesebb-12% … +3%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal kevesebb-17% … +10%nem tér el kimutathatóan
Orosz László 2 kevés meccskevés meccs
Perédi Péter 8 a vártnál 1%-kal kevesebb-9% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 3%-kal kevesebb-17% … +11%nem tér el kimutathatóan
Petik András 25 a vártnál 4%-kal kevesebb-10% … +3%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal több-6% … +19%nem tér el kimutathatóan
Pintér János 23 a vártnál 2%-kal kevesebb-9% … +5%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal több-8% … +17%nem tér el kimutathatóan
Piti László 2 kevés meccskevés meccs
Pszota János 3 kevés meccskevés meccs
Rózsavölgyi Dániel 17 a vártnál 1%-kal kevesebb-8% … +6%nem tér el kimutathatóan a vártnál 3%-kal kevesebb-16% … +10%nem tér el kimutathatóan
Rubos Károly 14 a vártnál 2%-kal több-5% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 1%-kal kevesebb-14% … +12%nem tér el kimutathatóan
Sajben Nikolett 11 a vártnál 1%-kal kevesebb-8% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal több-10% … +18%nem tér el kimutathatóan
Sándor Balázs György 27 a vártnál 3%-kal több-4% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 11%-kal több-1% … +24%nem tér el kimutathatóan
Sándor Péter 7 a vártnál 1%-kal több-7% … +10%nem tér el kimutathatóan a vártnál 1%-kal több-13% … +16%nem tér el kimutathatóan
Schatz László Ádám 9 a vártnál 1%-kal kevesebb-9% … +7%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-18% … +9%nem tér el kimutathatóan
Sikter Richárd 14 a vártnál 4%-kal több-3% … +12%nem tér el kimutathatóan a vártnál 6%-kal több-8% … +20%nem tér el kimutathatóan
Smitula Gergő Balázs 2 kevés meccskevés meccs
Stefanidesz László Levente 4 kevés meccskevés meccs
Szabó Nándor 5 a vártnál 4%-kal kevesebb-12% … +4%nem tér el kimutathatóan a vártnál 2%-kal kevesebb-16% … +13%nem tér el kimutathatóan
Szentkereszti Gabriella 5 a várttal egyező-9% … +8%nem tér el kimutathatóan a vártnál 1%-kal kevesebb-16% … +14%nem tér el kimutathatóan
Szporny Armand 2 kevés meccskevés meccs
Tankó Dorina 2 kevés meccskevés meccs
Tordai Gábor 28 a vártnál 3%-kal kevesebb-10% … +3%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal kevesebb-15% … +7%nem tér el kimutathatóan
Tóth Koppány 27 a vártnál 4%-kal több-3% … +11%nem tér el kimutathatóan a vártnál 5%-kal kevesebb-16% … +7%nem tér el kimutathatóan
Truszka Levente Vilmos 2 kevés meccskevés meccs
Varga Csenge 14 a vártnál 6%-kal kevesebb-13% … +2%nem tér el kimutathatóan a vártnál 12%-kal több-2% … +27%nem tér el kimutathatóan
Varga Márk 29 a vártnál 2%-kal több-4% … +9%nem tér el kimutathatóan a vártnál 13%-kal több+0% … +25%a vártnál több
Veilandics Zoltán 8 a vártnál 3%-kal kevesebb-11% … +5%nem tér el kimutathatóan a vártnál 4%-kal kevesebb-18% … +10%nem tér el kimutathatóan
Weszelovszky László 14 a vártnál 3%-kal kevesebb-11% … +4%nem tér el kimutathatóan a vártnál 12%-kal kevesebb-24% … +1%nem tér el kimutathatóan
Zám Attila 2 kevés meccskevés meccs

A becslés a játékvezető saját meccsei nélkül számolt várt értékhez mér, a kis minta miatt a verseny átlaga felé húzva; a sáv 90%-os. A névsor nem rangsor.

Meccsen belüli dinamika (ligaszint) ⓘ

Az adatkör 467 meccsén 7383 kiállítás van a sorozatban; a 36 kettős kiállítást (mindkét csapat ugyanabban a másodpercben) egy döntésnek vettük, és kivettük. Két egymást követő kiállítás az esetek 56,2%-ában csapatot vált, a véletlen sorrendből 50,1% várható. A többlet a közeli kiállítás-pároknál a legnagyobb, és ez a játék szerkezetével magyarázható: a kiállítást jellemzően a védekező csapat kapja, a labda birtoklása pedig váltakozik, ezért két közeli kiállítás gyakran más csapatot ér. A legfeljebb 30 másodperc különbségű kiállítások 79,8%-a vált csapatot, a 30 másodpercnél távolabbiaké 52,5%, a véletlen sorrendből 50,1% várható. A játékvezetői kiegyenlítés a jegyzőkönyvből nem mutatható ki, mert az nem rögzíti megbízhatóan, hogy kinél van a labda. Az alábbi mutatók jelek, nem bizonyítékok.

Csapatváltás az egymást követő kiállítások közt

Két kiállítás köztÁtmenetVáltásSávVéletlen sorrendnélKülönbség (százalékpont)
Összes691656,2%55,3 … 57,2%50,1%+6,1
legfeljebb 30 mp94279,8%77,7 … 82,0%50,5%+29,3
30 mp felett597452,5%51,5 … 53,6%50,1%+2,5

A váltás az átmenetek azon része, ahol a következő kiállítást a másik csapat kapta. A sáv a megfigyelt arányé.

A következő kiállítás a kiállítás-különbség szerint

Egy sor azt mutatja, hányszor kapta a következő kiállítást az a csapat, amelyik eddig ennyivel többet kapott, mint az ellenfele. A −2 például a csapat, amelyik 2-vel kevesebb kiállítást kapott eddig. Zárójelben a véletlen sorrendhez képest várt arány.

KülönbségÖsszesNincs két személyi hibán álló játékosVan két személyi hibán álló játékos
−3 vagy kevesebb52,3% (51,1%)57,7% (51,1%)51,7% (51,2%)
−250,1% (49,6%)56,5% (50,7%)47,6% (49,1%)
−149,0% (49,7%)50,7% (49,9%)47,7% (49,5%)
050,0% (50,0%)50,0% (50,0%)50,0% (50,0%)
+151,0% (50,3%)49,3% (50,1%)52,3% (50,5%)
+249,9% (50,4%)43,5% (49,3%)52,4% (50,9%)
+3 vagy több47,7% (48,9%)42,3% (48,9%)48,3% (48,8%)

A következő kiállítás az eredmény állása szerint

A következő kiállítást kapó csapat állása a kiállítás előtt: hányszor kapta a következő kiállítást a vezető, a döntetlenre álló és a vesztésre álló csapat. Minden kiállítást mindkét csapat szemszögéből számolunk, ezért a „vezet” és a „vesztésre áll” sor egymás tükörképe: egyetlen független eltérést mutatnak.

A csapatPillanatKapja a következőtVéletlen sorrendnél
vezet648556,7%53,0%
döntetlen179650,0%50,0%
vesztésre áll648543,3%47,0%

Versenyenként

VersenyMeccsKiállításVáltás 30 mp felett (véletlen sorrendnél)
BENU Férfi Magyar Kupa2454555,4% (50,1%)
E.ON Férfi OB I.2348555,8% (50,9%)
Férfi OB I/B3967054,7% (50,7%)
Férfi OB II. 2426051,4% (49,6%)
MOL Női OB I.2135553,7% (50,7%)
Országos Fiú Gyermek A22834550,3% (46,5%)
Országos Fiú Ifjúsági A22832250,8% (49,5%)
Országos Fiú Serdülő A22734651,1% (50,0%)
Telekom Országos Fiú Gyermek62101548,7% (50,2%)
Telekom Országos Fiú Ifjúsági62109352,7% (50,3%)
Telekom Országos Fiú Serdülő62108355,3% (50,3%)
Telekom Országos Leány Gyermek A12828747,6% (48,4%)
Telekom Országos Leány Ifjúsági A11621852,4% (50,6%)
Telekom Országos Leány Serdülő A11626047,8% (50,9%)

Csak a legalább 10 meccses versenyek.