Férfi OB I/B. Bajnokság
| # | Játékos | Csapat | M | Érték | /M |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hok Benedek Máté | Eszterházy SC | 5 | 30 | 6.0 |
| 2 | Jakabos Máté | TVSE | 4 | 26.5 | 6.6 |
| 3 | Makarenko Balázs | Hagentaler-Avus | 4 | 23.2 | 5.8 |
| 4 | Farkas Zalán | PannErgy-Miskolc | 5 | 23 | 4.6 |
| 5 | Matesz András | YBL WPC | 5 | 22.5 | 4.5 |
| 6 | Farkas Bence | ASI | 4 | 20.5 | 5.1 |
| 7 | Jakab Levente | Oázis SC | 4 | 20 | 5.0 |
| 8 | Herczeg Gergő Gábor | ELTE-BEAC | 5 | 18.2 | 3.6 |
| 9 | Losó Zsombor | FVSE | 5 | 18.2 | 3.6 |
| 10 | Kondor Zétény | SOSC | 4 | 18 | 4.5 |
| 11 | Vojnisek Péter | KSI SE | 4 | 17.2 | 4.3 |
| 12 | Böröczky Bence | YBL WPC | 5 | 16.2 | 3.2 |
| 13 | Kőszegi Gergő Ákos | PEAC | 5 | 15.8 | 3.1 |
| 14 | Kedves Benedek Tamás | ELTE-BEAC | 4 | 15.5 | 3.9 |
| 15 | Gombos Ádám | TVSE | 3 | 15 | 5.0 |
| 16 | Mezei Tamás | KSI SE | 3 | 15 | 5.0 |
| 17 | Hárai Balázs | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 14.8 | 3.7 |
| 18 | Kis Ferenc Ágoston | PannErgy-Miskolc | 5 | 14.8 | 3.0 |
| 19 | Regős Vince Áron | MATE | 5 | 14.8 | 3.0 |
| 20 | Drégely Olivér | PEAC | 5 | 14.2 | 2.9 |
| 21 | Kubicza Ádám | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 14.2 | 2.9 |
| 22 | Galambos Gergely Alex | Hagentaler-Avus | 3 | 14 | 4.7 |
| 23 | Takács Gellért | Oázis SC | 4 | 14 | 3.5 |
| 24 | Borsos Bence | PannErgy-Miskolc | 5 | 14 | 2.8 |
| 25 | Némethy Dániel | PannErgy-Miskolc | 5 | 13.8 | 2.8 |
| 26 | Lalia Brúnó Botond | Ceglédi VSE | 5 | 13.5 | 2.7 |
| 27 | Rabb Benedek | KSI SE | 4 | 13.2 | 3.3 |
| 28 | Egressy Mátyás | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 12.8 | 3.2 |
| 29 | Füzesi Zalán | YBL WPC | 4 | 12.8 | 3.2 |
| 30 | Reményi Roland Áron | Ceglédi VSE | 5 | 12.8 | 2.5 |
| 31 | Volnhofer Valér | PVSK | 4 | 12.5 | 3.1 |
| 32 | Fekete Bálint | Oázis SC | 5 | 12.2 | 2.5 |
| 33 | Horváth Richárd | Hagentaler-Avus | 5 | 12.2 | 2.5 |
| 34 | Fejős Róbert | KSI SE | 2 | 12 | - |
| 35 | Orbán Bence | YBL WPC | 5 | 12 | 2.4 |
| 36 | Illés Huba | SOSC | 5 | 11.8 | 2.4 |
| 37 | Fülöp Domonkos Benedek | FVSE | 4 | 11.5 | 2.9 |
| 38 | Tátrai Tamás Roland | PVSK | 3 | 11.2 | 3.8 |
| 39 | Krizsai Bence | Eszterházy SC | 4 | 11.2 | 2.8 |
| 40 | Várnagy Petúr | TVSE | 4 | 11.2 | 2.8 |
| 41 | Fedac Dominic Zsolt | PannErgy-Miskolc | 5 | 11.2 | 2.2 |
| 42 | Rázga Csaba | SOSC | 5 | 11.2 | 2.2 |
| 43 | Szöllősi Nándor | FVSE | 5 | 11.2 | 2.2 |
| 44 | Baj Marcell | PVSK | 4 | 11 | 2.8 |
| 45 | Kondor Zalán | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 11 | 2.2 |
| 46 | Rusai Szabolcs | PEAC | 5 | 10.5 | 2.1 |
| 47 | Török Vince Ádám | SOSC | 4 | 10.2 | 2.6 |
| 48 | Víg Levente | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 4 | 10.2 | 2.6 |
| 49 | Hargitai Barnabás | MATE | 5 | 10.2 | 2.0 |
| 50 | Szatmáry Márton | KSI SE | 4 | 10 | 2.5 |
| 51 | Varga Martin | PEAC | 4 | 9.8 | 2.4 |
| 52 | Kerényi Csanád | SOSC | 5 | 9.8 | 1.9 |
| 53 | Palatinus Erik | PEAC | 3 | 9.5 | 3.2 |
| 54 | Turán András János | KSI SE | 5 | 9.5 | 1.9 |
| 55 | Csepeli Péter | YBL WPC | 5 | 9.2 | 1.9 |
| 56 | Szűcs Huba Magor | Eszterházy SC | 5 | 9.2 | 1.9 |
| 57 | Schatz László Ádám | TVSE | 4 | 9 | 2.2 |
| 58 | Berezvai Attila Ferenc | SOSC | 5 | 9 | 1.8 |
| 59 | Vincze Márk | ASI | 2 | 8.8 | - |
| 60 | Nyerges Dániel | Ceglédi VSE | 4 | 8.8 | 2.2 |
| 61 | Albert Barnabás | Eszterházy SC | 5 | 8.8 | 1.8 |
| 62 | Petik Hunor Attila | SOSC | 5 | 8.8 | 1.8 |
| 63 | Borosi Ádám | Oázis SC | 5 | 8.5 | 1.7 |
| 64 | Bukta Milán | Eszterházy SC | 5 | 8.2 | 1.6 |
| 65 | Endrédi Máté | MATE | 5 | 8.2 | 1.6 |
| 66 | Lengyel Bálint | Oázis SC | 5 | 8.2 | 1.6 |
| 67 | Szatmári Kristóf József | MATE | 5 | 8.2 | 1.6 |
| 68 | Szilágyi Ábel | PEAC | 5 | 8.2 | 1.6 |
| 69 | Pulai Levente | ASI | 4 | 8 | 2.0 |
| 70 | Kovács Mátyás | KSI SE | 5 | 8 | 1.6 |
| 71 | Farsang Aurél István | ELTE-BEAC | 2 | 7.8 | - |
| 72 | Csutorás Barna | YBL WPC | 5 | 7.8 | 1.6 |
| 73 | Czibók Belián | FVSE | 5 | 7.8 | 1.6 |
| 74 | Vincze Norbert | ELTE-BEAC | 4 | 7.5 | 1.9 |
| 75 | Goschi Ádám Áron | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 7.5 | 1.5 |
| 76 | Németh Csongor | PEAC | 4 | 7 | 1.8 |
| 77 | Delanoue Jean-Jacques Charles | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 7 | 1.4 |
| 78 | Bereczki Erik Norbert | SOSC | 3 | 6.8 | 2.2 |
| 79 | Pellei Frank | MATE | 5 | 6.8 | 1.4 |
| 80 | Kovács Zoltán Ákos | Eszterházy SC | 4 | 6.5 | 1.6 |
| 81 | Tóth Benedek Kálmán | Eszterházy SC | 5 | 6.5 | 1.3 |
| 82 | Stogicza Levente | SOSC | 2 | 6.2 | - |
| 83 | Gellény Zétény Benjámin | Eszterházy SC | 4 | 6.2 | 1.6 |
| 84 | Kárász Buda | FVSE | 5 | 6.2 | 1.2 |
| 85 | Fenech Thomas | PannErgy-Miskolc | 3 | 6 | 2.0 |
| 86 | Kelemen Csanád | FVSE | 5 | 6 | 1.2 |
| 87 | Makrai Kornél | Hagentaler-Avus | 5 | 6 | 1.2 |
| 88 | Parádi Zalán | FVSE | 5 | 6 | 1.2 |
| 89 | Sásdi Noel | Hagentaler-Avus | 5 | 6 | 1.2 |
| 90 | Petrik Olivér Erik | ASI | 3 | 5.8 | 1.9 |
| 91 | Leé Benedek | Ceglédi VSE | 5 | 5.8 | 1.1 |
| 92 | Rácz Domonkos | KSI SE | 2 | 5.5 | - |
| 93 | Somlai Tamás | ASI | 2 | 5.5 | - |
| 94 | Horváth Attila | ELTE-BEAC | 3 | 5.5 | 1.8 |
| 95 | Stotz Botond | SOSC | 4 | 5.5 | 1.4 |
| 96 | Széphalmi Iván | ELTE-BEAC | 4 | 5.5 | 1.4 |
| 97 | Szaló Tamás Botond | Oázis SC | 5 | 5.5 | 1.1 |
| 98 | Berezvai Ádám | SOSC | 2 | 5.2 | - |
| 99 | Rajna Péter | SOSC | 2 | 5.2 | - |
| 100 | Mészáros Bálint Tibor | PVSK | 3 | 5.2 | 1.8 |
| 101 | Czirok Márton | KSI SE | 5 | 5.2 | 1.1 |
| 102 | Kecskeméti Koppány | ELTE-BEAC | 5 | 5.2 | 1.1 |
| 103 | Magyar Bence Ábel | ELTE-BEAC | 5 | 5.2 | 1.1 |
| 104 | Fábián Bence Martin | YBL WPC | 4 | 5 | 1.2 |
| 105 | Bukta Szilárd Ákos | MATE | 5 | 5 | 1.0 |
| 106 | Szilágyi Attila | ASI | 1 | 4.8 | - |
| 107 | Héder Márton | YBL WPC | 1 | 4.5 | - |
| 108 | Bede Marcell | PVSK | 4 | 4.5 | 1.1 |
| 109 | Hataier Ádám | TVSE | 3 | 4.2 | 1.4 |
| 110 | Várnagy Miksa | TVSE | 4 | 4.2 | 1.1 |
| 111 | Kósi-Kelly Dominic Liam | KSI SE | 5 | 4.2 | 0.8 |
| 112 | Németh Bódog Péter | Hagentaler-Avus | 5 | 4.2 | 0.8 |
| 113 | Urbán Márk | PannErgy-Miskolc | 5 | 4.2 | 0.8 |
| 114 | Rajna János | ELTE-BEAC | 2 | 4 | - |
| 115 | Domokos Dániel | Eszterházy SC | 3 | 4 | 1.3 |
| 116 | Haupert Kristóf | ASI | 5 | 4 | 0.8 |
| 117 | Lakatos Máté | ELTE-BEAC | 5 | 4 | 0.8 |
| 118 | Polovic Krisztián | ASI | 2 | 3.8 | - |
| 119 | Cenadan Márk Krisztián | KSI SE | 3 | 3.8 | 1.2 |
| 120 | Veit Márton | PVSK | 3 | 3.5 | 1.2 |
| 121 | Csutorás Bence | YBL WPC | 4 | 3.5 | 0.9 |
| 122 | Simon Sebestyén Gergely | PVSK | 4 | 3.5 | 0.9 |
| 123 | Lugosi Ádám | Ceglédi VSE | 5 | 3.5 | 0.7 |
| 124 | Nagy Levente | Hagentaler-Avus | 5 | 3.5 | 0.7 |
| 125 | Ofella Ádám Adrián | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 3.2 | 0.7 |
| 126 | Bodnár Gergely | TVSE | 3 | 3 | 1.0 |
| 127 | Békési Bulcsú | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 3 | 0.6 |
| 128 | Fain László Bence | Oázis SC | 5 | 3 | 0.6 |
| 129 | Forján András Levente | FVSE | 5 | 3 | 0.6 |
| 130 | Szabó Róbert | Ceglédi VSE | 5 | 3 | 0.6 |
| 131 | Maschl Richárd | SOSC | 1 | 2.8 | - |
| 132 | Gárdai Kristóf János | YBL WPC | 3 | 2.8 | 0.9 |
| 133 | Szabó Dániel | YBL WPC | 3 | 2.8 | 0.9 |
| 134 | Hugyi Zalán Bálint | Ceglédi VSE | 4 | 2.8 | 0.7 |
| 135 | N. Horváth Zsigmond | PEAC | 4 | 2.8 | 0.7 |
| 136 | Szirovicza Ruben | Oázis SC | 4 | 2.8 | 0.7 |
| 137 | Kiss Kristóf | PannErgy-Miskolc | 5 | 2.8 | 0.6 |
| 138 | Vad Levente | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 2 | 2.5 | - |
| 139 | Dobszai Bendegúz | PannErgy-Miskolc | 3 | 2.5 | 0.8 |
| 140 | Németh Miklós | TVSE | 4 | 2.5 | 0.6 |
| 141 | Skoflek Patrik | KSI SE | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 142 | Szabó Domonkos Csaba | ASI | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 143 | Szőke Benedek Péter | ELTE-BEAC | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 144 | Végső Balázs | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 5 | 2.5 | 0.5 |
| 145 | Tyukodi Barnabás | KSI SE | 2 | 2.2 | - |
| 146 | Krizsai Ádám | Eszterházy SC | 3 | 2.2 | 0.8 |
| 147 | Balogh Mátyás István | Ceglédi VSE | 4 | 2.2 | 0.6 |
| 148 | Irmes Márton | KSI SE | 4 | 2.2 | 0.6 |
| 149 | Kurucz Lázár | KSI SE | 4 | 2.2 | 0.6 |
| 150 | Tóth Gili Tamás | MATE | 4 | 2.2 | 0.6 |
| 151 | Gujka Dominik | Ceglédi VSE | 5 | 2.2 | 0.5 |
| 152 | Szakály Máté | Oázis SC | 5 | 2.2 | 0.5 |
| 153 | Varga Kean William | ELTE-BEAC | 3 | 2 | 0.7 |
| 154 | Mókus Bálint | ASI | 4 | 2 | 0.5 |
| 155 | Németh Bors | PannErgy-Miskolc | 4 | 2 | 0.5 |
| 156 | Arató Bercel | PVSK | 1 | 1.8 | - |
| 157 | Ivánka Benjámin | Oázis SC | 4 | 1.8 | 0.4 |
| 158 | Takata Mitsuru | PannErgy-Miskolc | 1 | 1.5 | - |
| 159 | Csányi Erik Richárd | MATE | 2 | 1.5 | - |
| 160 | Mikes Balázs | SOSC | 2 | 1.5 | - |
| 161 | Seres János | EU-Jobs HR - Csepel ISK | 2 | 1.5 | - |
| 162 | Szalai Balázs | Hagentaler-Avus | 2 | 1.5 | - |
| 163 | Molnár Áron | FVSE | 3 | 1.5 | 0.5 |
| 164 | Cséplő Tamás | YBL WPC | 4 | 1.5 | 0.4 |
| 165 | Deák Gergő | ASI | 4 | 1.5 | 0.4 |
| 166 | Cseh Alex | MATE | 5 | 1.5 | 0.3 |
| 167 | Sziráki Dávid | Ceglédi VSE | 5 | 1.5 | 0.3 |
| 168 | Varju Kenéz | Eszterházy SC | 5 | 1.5 | 0.3 |
| 169 | Dr. Csaba Márton | Hagentaler-Avus | 1 | 1.2 | - |
| 170 | Párkányi Botond Béla | SOSC | 1 | 1.2 | - |
| 171 | Banai Máté | Ceglédi VSE | 3 | 1.2 | 0.4 |
| 172 | Dubinák Dániel | TVSE | 3 | 1.2 | 0.4 |
| 173 | Mózsa André Olivér | ASI | 3 | 1.2 | 0.4 |
| 174 | Teller Lőrinc Péter | Oázis SC | 3 | 1.2 | 0.4 |
| 175 | Tuma Tamás Béla | Eszterházy SC | 3 | 1.2 | 0.4 |
| 176 | Csáki Botond | ASI | 4 | 1.2 | 0.3 |
| 177 | Gellén Szilárd | ASI | 4 | 1.2 | 0.3 |
| 178 | Ehrlich Rezső | Ceglédi VSE | 1 | 1 | - |
| 179 | Bárd Ádám | PVSK | 3 | 1 | 0.3 |
| 180 | Kasza-Kovács Péter | SOSC | 3 | 1 | 0.3 |
| 181 | Märcz Patrik Szabolcs | PEAC | 4 | 1 | 0.2 |
| 182 | Siptár András | MATE | 4 | 1 | 0.2 |
| 183 | Stark Levente Bence | PannErgy-Miskolc | 4 | 1 | 0.2 |
| 184 | Vadas Dániel | SOSC | 4 | 1 | 0.2 |
| 185 | Vaskó Ábel Milán | FVSE | 4 | 1 | 0.2 |
| 186 | Bakos Botond | FVSE | 5 | 1 | 0.2 |
| 187 | Jámbor László Bendegúz | PEAC | 5 | 1 | 0.2 |
| 188 | Holl Balázs | PVSK | 1 | 0.8 | - |
| 189 | Szabó Vince | TVSE | 1 | 0.8 | - |
| 190 | Gelencsér Ádám | Oázis SC | 2 | 0.8 | - |
| 191 | Szőke Márton | MATE | 3 | 0.8 | 0.2 |
| 192 | Hajdú Kornél Zalán | Ceglédi VSE | 4 | 0.5 | 0.1 |
| 193 | Pető Ádám | PVSK | 4 | 0.5 | 0.1 |